АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ЧАСТИНА 2. НАРКОЛОГІЯ. може дати позитивні реакції на ефір, ацетон, альдегіди

Читайте также:
  1. Б) Змістовна частина тестових завдань.
  2. Вступ Основна частина Висновки ПИТАННЯ-
  3. Графічна частина
  4. Графічна частина
  5. Графічна частина курсового коректу
  6. ГРАФІЧНА ЧАСТИНА ПРОЕКТУ
  7. Графічна частина.
  8. Графічна частина:_____________________________________________________
  9. Допит потерпілого проводиться з дотриманням правил, передбачених частинами другою, третьою, п'ятою - чотирнадцятою статті 352 цього Кодексу.
  10. ДОХОДНА ЧАСТИНА БЮДЖЕТУ ЗМІЇВСЬКОГО РАЙОНУ
  11. ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ЧАСТИНА
  12. Загальна частина

 
 


може дати позитивні реакції на ефір, ацетон, альдегіди. Вона зручніша для застосування в осіб у стані сп'яніння середнього ступеня тяжкості, оскільки обстежу­ваний краще контролює час продування; при цьому ризик розбити трубку та травмуватися менший, ніж під час проведення проби Раппо-порта.

Для проведення обох вищеописаних проб використовують агре­сивні реагенти, які за необережного з ними поводження можуть спри­чинити ушкодження устаткування й одягу та заподіяти опіки.

Допускають проведення проб на алкоголь за допомогою електрон­них апаратів — алкотестерів, але за умови, що вони дозволені до за­стосування МОЗ України і перебувають у технічно справному стані. Вони є простими та безпечними у використанні. За допомогою деяких із них можна отримувати результат не лише у вигляді показань кон­трольної панелі, а й роздруковувати його, а також зберігати в пам'яті кілька попередніх результатів. Електронними алкотестерами можна користуватися і поза межами лікувального закладу.

Апарати можуть показувати концентрацію алкоголю у видихувано­му повітрі та в крові (зазвичай за допомогою коефіцієнта перерахуван­ня). Марки апаратів ми не наводимо, тому що їх дуже багато й постійно з'являються нові.

Таким чином, після проведення повного обстеження медичний пра­цівник робить висновок про стан обстежуваного на момент огляду, за­повнює протокол, знайомить обстежуваного з результатом і пропонує його підпирати.

 


1 | 2 | 3 | 4 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)