АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Властивості тиристорних структур

Читайте также:
  1. II. Общие принципы построения и функционирования современных бизнес-структур
  2. II. СТРУКТУРА КВАЛИФИКАЦИОННОЙ РАБОТЫ
  3. II. Требования к структуре образовательной программы дошкольного образования и ее объему
  4. III. СТРУКТУРА И ПОРЯДОК ФОРМИРОВАНИЯ СТУДЕНЧЕСКОГО СОВЕТА
  5. III. Структура Клуба
  6. III. СТРУКТУРА, РУКОВОДЯЩИЕ И КОНТРОЛЬНЫЕ ОРГАНЫ КПРФ
  7. IV. ОРГАНИЗАЦИОННАЯ СТРУКТУРА ПРОФСОЮЗА
  8. IY. ОРГАНИЗАЦИОННАЯ СТРУКТУРА И ОРГАНЫ УПРАВЛЕНИЯ КЛУБА
  9. VI. ОРГАНИЗАЦИОННАЯ СТРУКТУРА ПАРТИИ.
  10. А) структура текстів драм
  11. аблица 10. Строение клетки. Структурная система цитоплазмы
  12. Активные операции коммерческих банков, их структура.

Тиристор - напівпровідниковий прилад, що має чотиришарову р-n-р-n-структуру з трьома послідовними р-n-переходами і який характеризується двома стійкими станами у прямому напрямі та запірними властивостями - у зворотньому напрямі. У будь-якому з двох статичних станів тиристор може перебувати як завгодно довго. Перехід з одного стану в інший проходить відносно швидко під дією зов­нішнього сигналу.

З точки зору застосування тиристор - це напівпровідниковий ключ, тобто прилад, головне призначення якого полягає в зами­канні і розмиканні кола навантаження за допомогою зовнішніх сигналів.Одна з головних особливостей тиристора як ключа поля­гає в наявності внутрішнього додатнього зворотнього зв'язку.

Тиристор володіє S-подібною ВАХ, яка володіє ділянкою з від'ємним диферен­ціальним опором (II). Характерною особливістю є той факт, що в діапазоні зміщень Uзал < U < Uпр одному значенню напруги може відповідати до трьох і більше значень струму. Третя ділянка область відпирання (відкритий стан), яка реалізується після досягнення напруги Unp, що відповідає струму Іпр. Для цієї області характерними є великі струми при відносно незначних зміщеннях (низький опір).

 


Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)