АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Розділ 10 КВІДИЧ СЬОГОДНІ

Читайте также:
  1. IV Розділ. Тести на Нью-Йоркську Конвенцію про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень
  2. VIII. Аналіз внутрішніх функціональних підрозділів
  3. Апарати для розділення неоднорідних мас
  4. Висновки до другого розділу
  5. Висновки до розділу 1
  6. Висновки до розділу ІІІ
  7. Висновок до розділу
  8. Глава 3.1. Конференція студентів структурного підрозділу Університету.
  9. Глава 3.2. Студентський парламент структурного підрозділу Університету.
  10. Глава 3.3. Голова Студентського парламенту структурного підрозділу Університету.
  11. Дії підрозділів з виконання завдань, які покладаються на миротворчу місію.
  12. Додаткова література до розділу І

Квідич продовжує хвилювати і уболівати безліч уболівальників у всьому світі. Сьогодні кожен, що набуває квитка на матч, стає свідком напруженої боротьби талановитих гравців (звичайно, якщо снич не спійманий в перебігу перших п'яти хвилин, в якому випадку ми всі відчуваємо себе небагато обдуреними). Кращим підтвердженням цього є різні прийоми, винайдені за довгу історію квідичу чаклунами і відьмами, що прагнули удосконалити свою майстерність і саму гру. Деякі з цих прийомів вказані нижче:

 

Атакуюча позиція «Яструбина голова». Нападаючі утворюють групу у формі стріли і таким порядком летять до воріт. Надзвичайно устрашає суперників і дуже ефективна для усунення інших гравців.

 

Вібрація Вулонґонґа. Вдосконалений австралійською командою «Воїни Вулонґонґа», цей прийом є зигзагоподібним рухом, що виконується на великій швидкості для усунення загоничей супротивника.

 

Подвійна вісімка. Спосіб захисту воріт, як правило, вживаний при виконанні штрафного, при якому відбивач з високою швидкістю облітає навколо трьох обручів воріт, щоб перегородити шлях квафелу.

 

Захоплення лінивця. Положення вниз головою на мітлі, при якому гравець тримається за неї руками і ногами, щоб відхилитися від бладжера.

 

Дзеркальний захист. Обидва відбивачів б'ють по бладжеру одночасно, тим самим збільшуючи силу атаки бладжера.

 

Морська зірка і мітла. Спосіб оборони выдбивача. Выдбивач тримає мітлу горизонтально, обхвачувавши її однією рукою і однією ногою. Всі кінцівки при цьому повинні бути витягнуті. Намагатися виконати морську зірку без мітли абсолютно марно.

Зворотний відліт. Прийом, при якому відбивач б'є по бладжеру битою з тильного боку руки, спрямовуючи його за себе. Точне виконання прийому пов'язане з труднощами. Проте прийом дуже корисний для збивання з пантелику суперника.

 

Передача через плече. Загонич кидає квафел через плече іншому гравцеві. Точність попадання є проблематичною.

 

Перехоплення Пламптона. Рух ловця, що здається випадковим, при якому снич влітає в його рукав. Прийом названий на честь Родеріка Пламптона, ловця «Торнадо Татшила», що застосував його при рекордно швидкому упійманні снича в 1921 році. Не дивлячись на заяви деяких критиків про випадковість цього результату, Пламптон до своєї смерті продовжував стверджувати, що дія була спланована.

 

Плоскогубці Паркіна. Названа по імені перших гравців «Вігтаунських Воїнів», яким приписується винахід цього прийому. Двоє загоничів оточують загонича супротивника, а третій летить на нього головою вперед.

 

Трансильванський Таран. Цей маневр, вперше застосований на Кубку світу в 1473 році, імітує завдання удару кулаком в ніс. Прийом не є забороненим до тих пір, поки не відбулося торкання. Справитися з цим завданням складно, оскільки обидві сторони знаходяться на мітлах, що летять.

 

Хитрощі Вронського. Ловець спрямовується до землі, вдаючи, що побачив снича далеко внизу, і виходить з піке безпосередньо перед ударом о поле. Мета прийому — примусити ловця іншої команди повторити ці дії і розбитися. Названий на честь польського ловця Йозефа Вронського.

 

Хитрість Хорькової. Загонич з квафелом летить вгору, примушуючи загонича супротивника повірити, що він або вона збирається атакувати ворота, але натомість кидає м'яч іншому загоничу, що знаходиться внизу. Ключовою при виконанні прийому є узгодженість дій загоничів. Названий на честь російської загонички Харітонової-Хорькової.

 

Післямова

Немає сумніву, що квідич сильно змінився з тих пір, коли Герті Кедл вперше побачила «цих бовдурів» на болоті Квірдич. Можливо, якби вона жила у наш час, вона теж захоплювалася б поезією і енергетикою квідича. Ще довго ця гра продовжуватиме розвиватися, і ще довго майбутні покоління чарівників і чарівниць насолоджуватимуться цим найпрекраснішим на світі спортом.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)