АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ЗМ-2. Тема 9. Особливості правового регулювання окремих видів господарських відносин

Читайте также:
  1. IХ. Особливості провадження у справах про порушення правил дорожнього руху іноземцями та особами без громадянства
  2. VI. Особливості оформлення матеріалів про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 124 КУпАП
  3. А) традиційний порядок укладання господарських договорів.
  4. Аграрні відносини, їх зміст та особливості.
  5. Адміністративно-правові норми: поняття, ознаки, види та особливості структури.
  6. Альтернативні теорії макроекономічного регулювання
  7. Аналіз обсягу виробництва та реалізації основних видів продукції
  8. Анатомо-фізіологічні особливості опорно-рухового апарату
  9. Антропогенез і регулювання стосунків
  10. Антропометричні дослідження дітей різного віку та особливості їх проведення
  11. Банкрутство як правовий механізм регулювання підприємницької діяльності
  12. Бідність, її причини та показники. Соціальна політика держави як політика регулювання доходів.

Навчальна мета: з акріплення теоретичних знань з питань банківської діяльності господарському праві, вивчення предмета метода, системи, та джерела банківського права, банківської системі, та банківських операцій; придбання практичних навичок у користуванні діючим господарським законодавством України, засвоєння питань регулювання банківської діяльності в галузі господарського права. Закріплення теоретичних знань з питань приватизації в господарському праві, придбання практичних навичок у користуванні діючим господарським законодавством України, засвоєння порядку приватизації в галузі господарського права. Вивчення правової регуляції діяльності у сфері оренди і визначення відповідальності за порушення орендних відносин. Закріплення теоретичних знань з питань регулювання оренди майна в господарському праві, придбання практичних навичок у користуванні діючим господарським законодавством України, засвоєння порядку складання договорів та інших документів, необхідних для оренди.

 

Студенти повинні знати: загальніположення Господарського кодексу, Закон України„Про банки і банківську діяльність”; Закон Верховної Ради України „Про Національний банк України”, Постанову НБУ „Про встановлення перехідних строків виконання вимог Закону України "Про банки і банківську діяльність" точки зору юристів-науковців в галузі господарського права та питаннях банківської діяльності, закони України „Про приватизацію державного майна”, „Про приватизаційні папери”, „Про приватизацію невеликих державних підприємств”, правову регламентацію питань пов’язаних з орендними выдносинами; поняття та зміст договору оренди та субаренди, та інших документів, пов’язаних з орендою.

Студенти повинні вміти: складати договір оренди, акт прийома-сдачи об‘єкту в оренду, складати заяву на приватизацію об’єктів, виділяти складові частини приватизації, користуватисьсистемоюнормативно-правових актів в галузі господарського права, та законів України, добре орієнтуватись у діючому законодавстві України.

 

Студенти повинні вивчити: предмет, метод та функції банківського права; засоби та методи грошово-кредитної політики, користуватисьсистемоюнормативно-правових актів в галузі банківського права, та законів України, добре орієнтуватись у діючому законодавстві України.

 

Методика виконання: у процесі семінарського заняття студенти коментують положення діючого законодавства України відносно регулювання банківською діяльністю, ознайомлюються з системою господарсько-правових актів, законами України регулюючими банківську діяльність; науковою літературою та точками зору вчених-юристів.Коментують положення діючого законодавства України, ознайомлюються з системою господарсько-правових актів, законом України, „Про приватизацію державного майна”, „Про приватизаційні папери”, „Про приватизацію невеликих державних підприємств”, а також науковою літературою та точками зору вчених-юристів.

 

Основні навчальні питання:

1. Правові засади захисту економічної конкуренції в Україні.

2. Правове регулювання банківської діяльності.

3. Правове регулювання оренди державного та комунального майна.

4. Правові засади приватизації державного та комунального майна.

 

Теми рефератів:

  1. Місце банківської системи в економічному розвитку України.
  2. Комерційні банки - правові основи утворення, та їх види.
  3. Фінансовий контроль в банківській діяльності.
  4. Функції та повноваження НБУ.
  5. Інститут банківського права.
  6. Поняття і функції банківської системи України.
  7. НБУ і грошово-кредитна політика держави.
  8. Банківські операції кредитних заснувань.
  9. Поняття оренди в господарському праві.
  10. Договір оренди, істотні умови. Суборенда.
  11. Сторони в договорі оренди. Права та обов‘язки.
  12. Оренда державного та комунального майна.

13. Орендна плата.

14. Оренда землі в сфері господарської діяльності.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)