|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
І. Блок контролю і самоконтролю. 1.2. Перевірка знань з питань:1.2. Перевірка знань з питань: v Застосування інтерактивних методів на уроках у початковій школі. v Передісторія виникнення інтерактивних методик. v Технологія навчання у грі. v Технології опрацювання дискусійних питань. v Структура і методика інтерактивного уроку. v Визначте роль комп’ютера у здійсненні особистісно орієнтованого навчання і виховання молодших школярів. v Яке ваше ставлення до застосування комп’ютерних програм на уроках курсу «Я і Україна» в початкових класах. 1.2. Експрес-контроль. Тест. 1.Тривалість роботи за комп'ютером становить: а) учнів 1-го класу – 10-15 хвилин, учнів 2-4 класів – 15-20 хвилин; б) учнів 1-го класу – 8-10 хвилин, учнів 2-4 класів – 10-15 хвилин. 2. Застосування інформаційних технологій у процесі вивчення курсу «Я і Україна» в початковій школі сприяє: а) розвитку пізнавального інтересу, підвищенню творчої активності учнів, інтелектуальному розвитку школярів; індивідуалізації та диференціації навчання; здійснення особистісно орієнтованого підходу до навчання; б) виконанню учнями низки розумових операцій з образами наочного матеріалу, зацікавленню учнів, активному включенню дітей у навчальний процес.
ІІ. Практичний блок. Ознайомлення студентів з мультимедійними навчальними програмами для дітей молодшого шкільного віку: «Природознавство», «Тварини нашої планети», «Рослини нашої планети», «Анатомія людини», «Дитина та довкілля», «Валеологія». Визначити можливості їх використання на уроках «Я І Україна». ІІІ. Захист рефератів за темами. v Проблема активізації пізнавальної діяльності молодших v Особистісно зорієнтоване навчання і виховання молодших v Проблеми розвивального навчання на уроках та в v Здійснення міжпредметних зв'язків на уроках v Диференціація на уроках природознавства і v Роль інтеграції у підвищенні якості проведення уроків v Екологічне виховання молодших школярів на уроках v Естетичне виховання молодших школярів за допомогою v Здійснення народознавчого підходу під час вивчення ОЦІНЮВАННЯ: 3 бали. Практичне заняття № 14 Тема: Особливості форм і методів роботи вчителя з шестирічними першокласниками. Аналіз уроку з курсу «Навколишній світ» (2 год.). Мета: усвідомлення суті інтерактивних технологій, доцільності використання їх на уроках у початковій школі; познайомити студентів зі структурою та методикою інтерактивного уроку, формування практичних навичок з методики його проведення. Осмислення ролі комп’ютерної техніки у засвоєнні навчального матеріалу учнями; формування первісних умінь застосовувати комп’ютерні програми на уроках «Я і Україна».
Хід заняття Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |