АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Блок 6. М’язи і фасції верхньої та нижньої кінцівок

Читайте также:
  1. Блок 1. Вступ до анатомії. Скелет людини: хребет, скелет грудної клітки, верхньої та нижньої кінцівок.
  2. Блок 3. Кровопостачання та іннервація органів голови, шиї, тулуба, верхньої і нижньої кінцівок.
  3. Блок 4. З’єднання кісток вільної верхньої та нижньої кінцівок
  4. Блок 5. Загальна міологія (м’язова система). М’язи та фасції спини, грудної клітки, діафрагми, живота, шиї і голови.
  5. Блок 7. Топографія (ділянки, борозни, канали, ямки, отвори, трикутники) спини, грудної клітки, живота, шиї, голови, верхньої та нижньої кінцівок.
  6. ВИЗНАЧЕННЯ ВЕРХНЬОЇ МЕЖІ ПРИХОПЛЕННЯ БУРИЛЬНОЇ КОЛОНИ
  7. Розмір шрифту вимірюється в пунктах від верхньої точки найвищої букви до нижньої точки букви, що опускається нижче рядка (наприклад, К та у).

 

1. М’язи пояса верхньої кінцівки (грудного пояса): початок, прикріплення, функція; описати і продемонструвати на препараті. Найбільші синовіальні сумки, що лежать під м’язами грудного пояса.

2. М’язи плеча: класифікація. М’язи переднього та заднього відділів плеча: початок, прикріплення, функція; описати і продемонструвати на препараті.

3. М’язи передпліччя: класифікація. М’язи поверхневої та глибокої частин переднього відділу передпліччя: початок, прикріплення, функція; описати і продемонструвати на препараті.

4. М’язи передпліччя: класифікація М’язи поверхневого та глибокого шарів заднього відділу передпліччя, бічної частини передпліччя: початок, прикріплення, функція; описати і продемонструвати на препараті.

5. М’язи кисті: підвищення великого пальця (тенара), підвищення малого пальця (гіпотенара), середня група м’язів кисті: початок, прикріплення, функція; описати і продемонструвати на препараті.

6. Перерахувати м’язи, які приймають участь в згинанні, розгинанні, відведені до горизонтальної площини і вище неї, приведенні та ротації верхньої кінцівки у плечовому суглобі.

7. Перерахувати м’язи, які приймають участь в згинанні, розгинанні, супінації та пронації передпліччя.

8. Перерахувати м’язи, які приймають участь в згинанні, розгинанні, відведенні, приведенні, супінції та пронації кисті.

9. Фасції грудного пояса та верхньої кінцівки: дельтоподібна, пахвова, плечова, міжм’язові перегородки плеча, фасція передпліччя, тильна фасція кисті, долонний апоневроз, тримачі м’язів-розгиначів і м’язів-згиначів.

10. Волокнисті піхви пальців кисті та синовіальні піхви сухожилків долонної і тильної поверхонь кисті.

11. М’язи таза: класифікація. Передня група м’язів таза (внутрішні): клубово-поперековий, малий поперековий, грушоподібний, внутрішній затульний; початок, прикріплення, функція, описати і продемонструвати на препараті.

12. М’язи таза: класифікація. Задня група м’язів таза (зовнішні): сідничні, близнюкові, зовнішній затульний, квадратний м’яз стегна, м’яз-натягувач широкої фасції; початок, прикріплення, описати і продемонструвати на препараті.

13. М’язи стегна: класифікація. М’язи переднього та присереднього відділів стегна: початок, прикріплення, функція; описати і продемонструвати на препараті.

14. М’язи стегна: класифікація. М’язи заднього відділу стегна: початок, прикріплення, функція; описати і продемонструвати на препараті.

15. М’язи гомілки: класифікація. М’язи переднього, бічного та заднього відділів гомілки: початок, прикріплення, функція; описати і продемонструвати на препараті.

16. М’язи стопи: класифікація. Тильні та підошвові (присередня, бічна і середня групи) м’язи: початок, прикріплення, функція; описати і продемонструвати на препараті.

17. Перерахувати м’язи, які приймають участь в згинанні, розгинанні, відведенні, приведенні супінації та пронації нижньої кінцівки у кульшовому суглобі.

18. Перерахувати м’язи, які приймають участь в згинанні та розгинанні гомілки у колінному суглобі, згинанні, розгинанні, відведенні, приведенні, пронації і супінації стопи.

19. Фасції таза, стегна і задньої колінної ділянки: нутрощева та пристінкова фасції таза, попереково-клубова (клубова) та сіднична, фасція грушоподібного м’яза, широка фасція: поверхневий і глибокий листки, клубово-великогомілкове пасмо, присередня та бічна міжм’язові перегородки стегна. Підколінна фасція.

20. Фасції гомілки і стопи: передня та задня міжм’язові перегородки гомілки. Тримачі м’язів: згиначів, верхнього та нижнього м’язів-розгиначів, верхнього і нижнього малогомілкових. Тильна фасція стопи, підошвовий апоневроз. Піхви сухожилків нижньої кінцівки.

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)