|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ЗАДАЧА №3Практична робота № 3 1.ТЕМА: Визначення ентальпії продуктів згорання. Побудова Н-t діаграми. 2.МЕТА: Навчитись визначати теоритичну і дійсну ентальпію продуктів згорання на основі розрахунку побудувати діаграму Н-t діаграми.
ЗАДАЧІ ДЛЯ САМОСТІЙНОГО РІШЕННЯ ЗАДАЧА №3 Для умов задачі №3 практичної роботи №3 визначити теоретичні та дійсні значення ентальпій при слідуючих умовах: паливо спалюється у котлоагрегаті типу КЕ-6,5-250, тип топочного пристрою БЦР (безпровальна суцільна решітка) прямого ходу. I0в = V0в * (CӨ)в I0в = 5,66 * 31,6 = 178,856 I0в = 5,66 * 63,6 = 359,976 I0в = 5,66 * 96,2 = 544,492 I0в = 5,66 * 129,4 = 732,402 I0в = 5,66 * 163,4 = 924,844 I0в = 5,66 * 198,2 = 1121,812 I0в = 5,66 * 234 = 1324,44 I0в = 5,66 * 270 = 1528,2 I0в = 5,66 * 306 = 1731,96 I0в = 5,66 * 343 = I0в = 5,66 * 381 = 2156,46 I0в = 5,66 * 419 = 2371,54 I0в = 5,66 * 457 = 2586,62 I0в = 5,66 * 496 = 2807,36 I0в = 5,66 * 535 = 3028,1 I0в = 5,66 * 574 = 3248,84 I0в = 5,66 * 613 = 3469,58 I0в = 5,66 * 652 = 3690,32 I0в = 5,66 * 692 = 3916,72 I0в = 5,66 * 732 = 4143,12
Iro2 = Vro2 * (CӨ) ro2 Iro2 = 1.02 * 40.6 = 41,412 Iro2 = 1.02 * 85.4 = 87,108 Iro2 = 1.02 * 133,5 = 136,17 Iro2 = 1.02 * 184,4 = 188,088 Iro2 = 1.02 * 238 = 242,76 Iro2 = 1.02 * 292 = 297,84 Iro2 = 1.02 * 349 = 355,98 Iro2 = 1.02 * 407 = 415,14 Iro2 = 1.02 * 466 = 475,32 Iro2 = 1.02 * 526 = 537,22
Iro2 = 1.02 * 587 = 598,74 Iro2 = 1.02 * 649 = 661,98 Iro2 = 1.02 * 711 = 725,22 Iro2 = 1.02 * 774 = 789,48 Iro2 = 1.02 * 837 = 853,74 Iro2 = 1.02 * 900 = 918 Iro2 = 1.02 * 964 = 983,28 Iro2 = 1.02 * 1028 = 1048,56 Iro2 = 1.02 * 1092 = 1113,84 Iro2 = 1.02 * 1157 =1180,14 I0N 2 = V0N 2 * (CӨ)N2 I0N 2 = 4,48 * 31 = 138,88 I0N 2 = 4,48 * 62,1 = 278,208 I0N 2 = 4,48 * 93,6 = 419,328 I0N 2 = 4,48 * 125,8 = 563,584 I0N 2 = 4,48 * 158,6 = 710,528 I0N 2 = 4,48 * 192 = 860,16 I0N 2 = 4,48 * 226 = 1012,48 I0N 2 = 4,48 * 261 = 1169,28 I0N 2 = 4,48 * 297 = 1330,56 I0N 2 = 4,48 * 333 = 1491,84 I0N 2 = 4,48 * 369 = 1653,12 I0N 2 = 4,48 * 405 = 1814,4 I0N 2 = 4,48 * 442 = 1980,16 I0N 2 = 4,48 * 480 = 2150,4 I0N 2 = 4,48 * 517 = 2316,16 I0N 2 = 4,48 * 555 = 2486,4 I0N 2 = 4,48 * 593 = 2656,64 I0N 2 = 4,48 * 631 = 2826,88 I0N 2 = 4,48 * 670 = 3001,6 I0N 2 = 4,48 * 708 = 3171,84
I0N 2О = V0N 2О * (CӨ) N 2О I0N 2О = 0.59 * 36 = 21, 24 I0N 2 0 = 0.59 * 72.7 = 42,893 I0N 2 0 = 0.59 * 110.5 = 65,165 I0N 2 0 = 0.59 * 149.6 = 88,262 I0N 2 0 = 0.59 * 189.8 = 111,982 I0N 2 0 = 0.59 * 231 = 136, 29 I0N 2 0 = 0.59 * 274 = 161, 66 I0N 2 0 = 0.59 * 319 = 188, 21 I0N 2 0 = 0.59 * 364 = 214, 76 I0N 2 0 = 0.59 * 412 = 243, 08 I0N 2 0 = 0.59 * 460 = 271, 4 I0N 2 0 = 0.59 * 509 = 300, 31 I0N 2 0 = 0.59 * 560 = 330, 4 I0N 2 0 = 0.59 * 611 = 360, 49 I0N 2 0 = 0.59 * 664 = 391, 76 I0N 2 0 = 0.59 * 717 = 423, 03
I0N 2 0 = 0.59 * 771 = 454, 89 I0N 2 0 = 0.59 * 826 = 487, 34 I0N 2 0 = 0.59 * 881 = 516, 79 I0N 2 0 = 0.59 * 938 = 553, 42
I0r = I0N 2О + I0N 2 + Iro2
I0r = 41,412 + 138,88 + 21, 24 = 201,532 I0r = 87,108 + 278,208 + 42,893 = 408,209 I0r = 136,17 + 419,328 + 65,165 = 620,663 I0r = 188,088 + 563,584 + 88,262 = 839,934 I0r = 242,76 + 710,828 + 111,982 = 1065,27 I0r = 297,84 + 860,16 + 136,29 = 1294,29 I0r = 355,98 + 1012,48 + 161,66 = 1530,12 I0r = 415,14 + 1169,28 + 188,21 = 1772,63 I0r = 475,32 + 1330,56 + 214,76 = 2020,64 I0r = 537,22 + 1491,84 + 243,08 = 2272,14 I0r = 598,74 + 1653,12 + 271,4 = 2523,26 I0r = 661,98 + 1814,4 + 300,31 = 2776,69 I0r = 725,22 + 1980,16 + 330,4 = 3035,78 I0r = 789,48 + 2150,4 + 360,49 = 3300,37 I0r = 859,74 + 2316,16 + 391,76 = 3561,66 I0r = 918 + 2486,4 + 423,03 = 3827,43 I0r = 983,28 + 2656,64 + 454,89 = 4094,81 I0r = 1048,56 + 2826,88 + 487,34 = 4362,78 I0r = 1113,84 + 3001,6 + 516,79 = 4632,23 I0r = 1180,14 + 3171,84 + 553,42 = 4905,4
ЗАДАЧА №4 Для умов задачі №4 практичної роботи №3 визначити теоретичні та дійсні значення ентальпії при слідуючих умовах: паливо згорає в котлоагрегаті типу ДЕ-10-14-225, тип топки -камерна. Коефіцієнт надлишку повітря приймаємо з таблиці 120 ТРКА.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |