АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

РОЗДІЛ 1. Дніпропетровський національний університет

Читайте также:
  1. I. Розділ Загальні основи суспільного виробництва та економічного розвитку
  2. Аналіз та прогнозування обсягу роботи пожежно-рятувальних підрозділів.
  3. Б. РОЗДІЛИ ПСИХОЛОГІЇ
  4. Вибір роздільника обліку
  5. Вимоги до змісту та виконання курсової роботи (Розділ 1)
  6. Висновки до 3 розділу
  7. ВІДЦЕНТРОВІ ПИЛЕОСАДНІІ СУСПЕНЗІЙНО- РОЗДІЛЬНІ АПАРАТИ (ЦИКЛОНИ)
  8. Вставка розриву сторінки або розділу
  9. Демультиплексор (роздільник) Demux
  10. Деякі загальні принципи дослідження операцій (висновки до розділу 1)
  11. Для військових психологів щодо підготовки особового складу підрозділів і частин до участі в бою і проведення психологічної реабілітації військовослужбовців із БПТ
  12. Додаткова література до розділу І

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Дніпропетровський національний університет

Залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

 
 


Кафедра «Управління проектами, будівлі та будівельні матеріали»

 

«ДО ЗАХИСТУ»

Завідувач кафедри

_____________ О.М. Пшінько

 

 
ЗМІСТ

 

ВСТУП…………………………………………………………………………  
РОЗДІЛ 1. РОЗРОБКА ТА пЛАНУВАННЯ проекту…………………..  
1.1. Структуризація проекту…………………………………………………. 1.2. Формування основних планових рішень і документів проекту……….  

ВСТУП

 

Сьогодні вже не потрібно доказів того, що конкурентоспроможність організації все більше залежить від її культури.

Організаційна культура це прогресивний інструмент управління діями і поведінкою працівників при здійсненні ними своїх обов'язків.

Організаційна культура – це система загальної думки і цінностей, які поділяються усіма членами команди. Організаційна культура є своєрідним орієнтиром для вибору правильного типу поведінки усіма працівниками, необхідного для успішної реалізації діяльності.

У зв'язку із швидким реформуванням та модернізацією діяльності станції Бахчисарай виникають складності з керованістю, тому що інновації, що впроваджуються на станції, уже не відповідають її положенню. Ці інновації та перетворення натрапляють на сильний опір з боку персоналу, люди не ототожнюють себе із станцією, більшість не обізнана із стратегічними цілями та вектором розвитку.

Також в колективі спостерігається високий рівень конфліктів, низька мотивація, недостатня продуктивність праці. Працівники станції Бахчисарай не відчувають свій внесок у загальний результат. Люди погано мотивовані, відсутні загальні цілі, традиції.

Людина може робити набагато більше, ніж звичайна сума результатів праці, тобто продуктивність і ефективність праці може бути навіть в декілька разів вище на станції Бахчисарай.

Залізнична станція Бахчисарай входить до складу ВП «Кримська дирекція залізничних перевезень». Станція забезпечує приймання, відправлення і пропуск поїздів, приймання і видачу вантажів, здійснює пасажирські і вантажні операції.

На основі аналізу проблем дослідження та характеру діяльності станції Бахчисарай необхідним є формування організаційної культури, а саме розробити положення про організаційну культуру станції Бахчисарай та впровадити інструменти інформаційного впливу «Team Buildings» (заснувати свято «День станції Бахчисарай», провести для контингенту лекції з історії та цінностей станції, заснувати електронний журнал, організувати роботу профспілки по формуванню культури та поширення корисних міфів, забезпечити відображення в діях керівництва політика станції.

Теоретичну базу магістерської роботи склали наукові праці та публікації провідних вітчизняних і закордонних спеціалістів із питань управління проектами. Комплекс професійних знань у галузі проектного менеджменту визначається у світовій практиці у формі «Project Management Body of Knowledge» – «Основи знань з проектного менеджменту», підготовлених і опублікованих у США Інститутом проектного менеджменту (PMI). Також для проведення даного дослідження та розробки проекту були використані роботи таких вітчизняних авторів, як С.Д. Бушуєва, Н.С. Бушуєвої, В.А. Рача, В.А. Запорожченко, Р.Б. Тяна, Б.І. Холода, В.А. Ткаченко, І.А. Чикаренко, Ю.П. Шарова та ін. Серед зарубіжних авторів, що спеціалізуються з управління проектами, були використані роботи таких авторів, як І.І. Мазур, В.Д. Шапіро, Н.Г. Ольдеррогге, К. Грей, Е. Ларсон, Х. Решке, Х. Шеллі, Дж. К. Пінто та ін.

Практична частина магістерської роботи здійснювалася за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення з управління проектами, такого як: Microsoft Project.

Об'єктом дослідження є організаційна культура на станції Бахчисарай відокремленого підрозділу «Кримська дирекція залізничних перевезень».

Предметом дослідження є процес формування організаційної культури «Team Buildings» на станції Бахчисарай відокремленого підрозділу «Кримська дирекція залізничних перевезень».

Метою магістерської роботи є розробка та обґрунтування проекту формування організаційної культури «Team Buildings» на станції Бахчисарай відокремленого підрозділу «Кримська дирекція залізничних перевезень».

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступний ряд завдань:

– оцінити існуючий наявний стан організаційної культури на станції Бахчисарай, виявити недоліки;

– розробити концепцію проекту формування організаційної культури «Team Buildings» на станції Бахчисарай;

– провести проектний аналіз проекту;

– розрахувати інтегральні показники ефективності проекту та проаналізувати потенційні ризики, які можуть виникнути під час реалізації проекту;

– здійснити структуризацію проекту, зокрема, побудувати WBS, OBS, CBS, RBS проекту, визначити матрицю відповідальності та CTR-словник проекту;

– провести сітьове, календарне та ресурсне планування проекту, сформувати відповідні документи;

– розробити систему управління проектом;

– розробити case-приклад оперативного управління проектом.

У дипломній роботі, застосовані загальнонаукові та спеціальні методи досліджень, а саме: системний аналіз, процесний підхід, аналіз і синтез, прогнозування, евристичні методи пошуку нових ідей, опитування, інтерв'ю, співбесіди, спостереження, маркетингові дослідження, стратегічний SWOT-аналіз, Серед методів та засобів проектного менеджменту для розв'язання досліджуваної проблеми застосовувалися методи оцінювання ефективності проектів, методи аналізу та управління ризиками проекту, методи та моделі структуризації проекту, методи сітьового, календарного та ресурсного планування проекту, методи управління якістю та вартістю проекту, методи контролю виконання робіт проекту, методи формування команди та управління комунікаціями проекту.

Структура роботи побудована таким чином, щоб розкрити сутність проекту від опису проблеми та досвіду її розв’язання, формування задуму проекту до його реалізації. Тому структура проекту складається з наступних основоположних розділів.

В першому розділі роботи представлено аналіз проблеми дослідження, надана загальна характеристика діяльності станції Бахчисарай та організаційної культури на станції. На основі аналізу проблеми дослідження та характеру діяльності станції запропоновано шляхи формування організаційної культури, а саме розробка положення про організаційну культуру станції та впровадити інструментів інформаційного впливу «Team Buildings».

Другий розділ роботи містить обґрунтування концепції проекту, що включає формулювання задуму проекту з урахуванням альтернативних шляхів досягнення результату, проведено SWOT-аналіз, концептуальну сутність, аналіз характерних особливостей проекту, проектний аналіз та рішення щодо прийняття проекту.

Третій розділ роботи представляє розробку та планування проекту, зокрема структуризацію проекту та формування основних планових рішень і документів по проекту. Для структуризації проекту застосований ряд спеціальних моделей: структура робіт (WBS), організаційна структура (OBS), матриця відповідальності (RAM), структура ресурсів (RBS), структура витрат (CBS),тривимірна структура проекту, об'єднуюча WBS, OBS і CBS (CTR-словник).

В четвертому розділі розкрито основні аспекти реалізації проекту, а саме побудована система методів та засобів здійснення процесів моніторингу і контролю проекту, проаналізовано особливості управління критичними процесами на стадії реалізації проекту та надано case-приклад оперативного управління проектом.

Результати дослідження та їх новизна. Розробка та впровадження проекту формування організаційної культури "Team Buildings" на станції Бахчисарай дозволить підвищити якість та ефективність роботи персоналу, збільшити мотивацію, зменшити рівень конфліктів, що призведе до збільшення прибутку станції.

РОЗДІЛ 1

РОЗРОБКА ТА пЛАНУВАННЯ проекту

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.)