АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Розкладання періодичних функцій в ряд Фур’є

Читайте также:
  1. Виберіть продукти термічного розкладання калій нітрату.
  2. Виберіть продукти термічного розкладання кальцій нітрату.
  3. Використання функцій ДМАКС,ДМИН,ДСРЗНАЧ EXEL.Надати приклади.
  4. Використання функцій СУММ, БДСУММ, СУММЕСЛИ в Excel . Надати приклади.
  5. Властивості тригонометричних функцій
  6. Дайте характеристику функцій держави.
  7. Дайте характеристику функцій права.
  8. Дана функція, хоча й належить у цілому до контролюючих функцій,
  9. Зміст і призначення основних математичних функцій в Excel. Приклади використання.
  10. Інтегрування дробово-раціональних функцій.
  11. Інтегрування найпростіших ірраціональних функцій.
  12. Інших періодичних виданнях

Періодичні несинусоїдальні струми в лінійних електричних колах.

У цьому розділі розглядаються електричні кола, в яких напру­ги або струми змінюються з часом за періодичними законами, що від­різняються від синусоїдного.

У електричному колі з лінійними елементами несинусоїди струм виникає, якщо в ньому діє несинусоїдна напруга (е. р. с.).

Несинусоїдні струм і напруга на окремих ділянках кола виника­ють і при синусоїдній напрузі джерела, коли в колі є елементи з нелі­нійною вольт-амперною характеристикою.

Струм у котушці з феромагнітним осердям несинусоїдний внаслідок нелінійної залежності між магнітним потоком і намагнічуючим струмом.

Стабілітрон, загальні відомості.

Діод Зенера (стабілітрон) — напівпровідниковий діод, напруга на якому в області електричного пробою слабо залежить від струму, і який застосовується для стабілізації напруги. Низьковольтні С. виготовляються на основі сильнолегованого кремнію. В них відбувається тунельний пробій. Високовольтні С. виготовляються з слабколегованого кремнію і в них проходить лавинний пробій. Застосовуються в схемах захисту, еталонних джерелах напруги.

Діод Зенера - різновид діодів, що в режимі прямих напруг, проводять струм як звичайні діоди, а при зворотній напрузі — струм різко зростає тільки в області напруг близьких до пробою («зенерівська напруга»). Прилад отримав назву на честь імені його першовідкривача Кларенса Зенера.

Розкладання періодичних функцій в ряд Фур’є.

У завданнях з періодичними несинусоїдальними формами струмів ЕРС і напруг, необхідно звести їх до більш простого виду, для якого можливе застосування відомих методів розрахунку. Процеси, що відбуваються в лін. ел. колі при несинусоїдальних струмах і напругах, зручніше за все розрахувати, якщо скористатися тригонометричним рядом Фур’є. У заг. випадку вираз цього ряду набуває вигляду: .

Вираз ряду Фур’є

Перший доданок назив. нульовою гармонікою або постійною складовою ряду, де k – номер гармоніки при k=0, – нульова гармоніка. Вона присутня у складі ряду не завжди. Якщо функція симетрична відносно осі часі, то нульової гармоніки немає.

Другий доданок – це перша або основна гармоніка ряду, задає основний період T= . Усі інші доданки назив. вищими гармоніками ряду. Період кожної з них кратний періоду основної гармоніки.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)